Sevgi Yolunda İlişkiler ve Denge

Geçmişe baktığımızda, bugün ne kadar çok insanın kendi varoluş gerçekliğine uyandığını görmek    mutluluk vericidir. Ancak ayrılık ve çatışma dolu kadim bir insanlık kültüründen gelen acı, korku ve öfke  gibi duyguları deneyimlerken, bizler kendimizi ve diğer insanları nasıl koşulsuz biçimde sevebilir ve k  alplerimiz içine nasıl girebiliriz?

 Can Arif, Varoluş Oyunu Serisi’ninbu ikinci kitabında, gerçeğin yolunda her birimizi usta birer varlık  haline getirecek olan bilgi ve anlayışları bizimle paylaşırken, ruhsal yolculuğumuz içinde merkezi bir  öneme sahip olan dengeleme süreçleri ve ilişkilerle ilgili en çok merak edilen soruları yanıtlıyor:

Bizler, kalplerimiz içine yaptığımız yolculukta nasıl daha bilinçli varlıklar haline gelebiliriz? Hangi evrensel  anlayış ve prensipler bu yolculukta bize yardım edebilir? Bu süreçte bizi bekleyen tuzaklar nelerdir?

 Sevgiye ve birliğe giden yolda dengenin ve metafizik yapıdaki günlük ilişkilerimizin önemi nedir? Bizler  kendimizle ve diğer insanlarla olan ilişkilerimizde nasıl dengeli ve sevgi dolu hale gelebiliriz? Hangi içsel    çalışmalar bu konuda bize yardımcı olabilir?   

      Enerji merkezleri ve enerji beden nedir? Açık bir kalbe ve koşulsuz sevgiye giden yolda enerji merkezleri  neden bu kadar önemlidir? Bizler Yaratan’ın beyaz ışığının özgürce akacağı bu merkezleri nasıl açık ve  dengeli hale getirebiliriz?  

Dengeleme ve şifa süreçleri içinde rüyaların ve cinsel enerji aktarımının fonksiyonu nedir? Hastalıkları meydana getiren mekanizma nasıl işler? Şifa ve şifacılık nedir? Kanser hastalığı neden bu kadar yaygın hale gelmiştir ve bu hastalığın affetmekle ilgili şifası nedir? 

 

 

 

Kitap Adı       : Sevgi Yolunda İlişkiler ve Denge   

Türü                : Spiritüel/Ezoterik           

Ebatlar           : 13,5*21                                            

Sayfa              : 376                                         

Fiyatı              :  20  TL       

Yazar Adı       : Can Arif

Kağıt               : Kitap Kağıdı

ISBN               : 978-605-5675-93-6

 

 

 

Öğeyi Oyla
(0 oy)
Okunma 2087 defa

Merkez Mh. Kocamansur Sk. No:6/4

Şişli-İstanbul

info@mayayayinlari.com