Dünyayı Değiştirmenin 365 Yolu

 

Dünyada bir fark yaratmak istiyor, fakat nereden başlayacağınızı bilemiyorsunuz. Artık işe koyulabilirsiniz. Bu kitap gündelik hayatınızda yapabileceğiniz birçok ilginç ve eğlenceli etkinlikten bahseden heyecan verici bir kılavuz... Modern İnsanın Kutsal Kitabı, uygulamak için fazla beceri gerektirmeyen, fakat olumlu bir değişim yaratacak fikirlerle ve yılın her gününde başvurulabilecek yeni bilgilerle dolu.

 

Kitabın önerdiği aktivite ve yöntemler bir birey ve tüketici olarak harekete geçmenizi, topluma katkıda bulunmanızı, çevre, sağlık, küreselleşme ve insan hakları gibi on iki farklı alanda önemli değişimler yaratmanızı sağlayacak. İlk adımı atmak ve kitapta listelenen birçok kaynağa doğrudan ulaşmanızı sağlayacak web sitelerini öğrenmek için kitabı günü gününe takip edebilir ya da en fazla ilginizi çeken meselelere yönelebilirsiniz. Kendi kütüphanenize eklemek için mükemmel bir seçenek olmasının yanı sıra sevdiklerinize harika bir hediye olarak da verilebilecek bu kitap, her gün bir adım atarak dünyayı daha iyi bir hale getirmek için başvurulabilecek ilham verici ve kullanışlı bir kaynak.

 

 

‘Michael Norton tek kişilik bir fikir fabrikasıdır.’ – The Guardian

 

‘Bu sene bir fark yaratmak istiyorsanız size verilebilecek en iyi tavsiye Michael Norton’ın Modern İnsanın Kutsal Kitabı’nı okumanız. Bu elkitabı işinizi çok kolaylaştıracak.’ – The Daily Telegraph

 Kitap Adı        : Modern İnsanın Kutsal Kitabı

Yazar Adı        : Michael Norton

Çevirmen         : Sevinç Kayır

Türü                : Araştırma

Ebatlar           : 15,5 * 23  

Sayfa              : 384  

Fiyatı              : 24 TL  

Kapak             Özlem Aslan

Kağıt               : Kitap Kağıdı  

ISBN               :  978-605-5675-63-9

 

Öğeyi Oyla
(0 oy)
Okunma 1246 defa

Merkez Mh. Kocamansur Sk. No:6/4

Şişli-İstanbul

info@mayayayinlari.com