Zaman Yolcusunun El Kitabı - Vezüv Yanardağı’nın patlamasından Woodstock Festivali’ne 18 Yolculuk

 

 Tarihi öğrenmenin en iyi yolu onu yaşamaktır!

 

Pek çoğumuz Woodstock Festivali’ne katıldığımızı, I. Dünya Savaşı’nı başlatan suikast gerçekleşirken oradan geçmekte olduğumuzu, Berlin Duvarı’nın yıkılışını canlı canlı izlediğimizi iddia edemeyiz. Ancak bu durum artık değişebilir.

 

Zaman Yolcusunun El Kitabı, yolcularına 18 büyük tarihi olayı yerinde izleme fırsatı sunuyor. Dilerseniz Paris’in devrimci kadınlarıyla birlikte Versay Sarayı’na yürüyebilir, Kaptan Cook’la beraber Tahiti ve Avustralya’ya seyahat edebilir, Marko Polo ya da Kubilay Han’la vakit geçirebilirsiniz. Günümüze daha yakın bir tarihe yolculuk etmek isterseniz The Beatles’ın tarihin en önemli müzik gruplarından biri haline gelişine bizzat tanık olabilir ya da Muhammed Ali’nin ormandaki dövüşünü yerinde izleyebilirsiniz.

 

Yolculuklarınızda size eşlik edecek olan zaman yolculuğu rehberlerimiz Wyllie, Acton & Goldblatt’le olayları başından sonuna dek izlerken o günlerin gelenekleri, alışkanlıkları ve kültürü konusunda bilgi edinecek ve orada ne yiyip içebileceğinizi, nerede kalabileceğinizi, neler giyebileceğinizi ve kimlerle tanışabileceğinizi öğreneceksiniz.

Kitap Adı        :Zaman Yolcusunun El Kitabı

Yazar Adı        : Johnny Acton, David Goldblatt, James Wyllie

Çevirmen         : Hazal Ceren Deniz

Türü                : İnceleme

Ebatlar           : 13,5x21

Sayfa              : 340

Fiyatı              : 25 TL

Kapak             Gülay Tunç

Kağıt               : Kitap Kâğıdı

ISBN               : 9786059902670 

Öğeyi Oyla
(6 oy)
Okunma 591 defa

Merkez Mh. Kocamansur Sk. No:6/4

Şişli-İstanbul

info@mayayayinlari.com