Diana Cooper’dan insanlık için güçlü mesajlar içeren çarpıcı bir spiritüel roman…

Ölmek üzere olan Tibetli bir rahip; Marcus, Joanna ve Helen’in eline kayıp kıta Atlantis’ten kalma bir parşömen tutuşturur. Üç arkadaş, parşömende yazan talimatları anlamaya ve yerine getirmeye çalışırken kendilerini tehlikenin tam ortasında bulur. Parşömen, Dünya’yı ve insanlığı kötülüklerden koruyacak, onlara güç verecek kapının anahtarıdır. Fakat karanlık güçler bu bilgilerin gün ışığına çıkmasını engellemek için çoktan harekete geçmiştir.

Macera dolu yolculukları Marcus, Joanna ve Helen’i dünyanın bir ucundan diğer ucuna götürecek, heyecan Peru’da, Machu Picchu’da doruk noktasına ulaşacaktır.

Diana Cooper, romanını spiritüel gelişim öğretileriyle ustaca harmanlıyor ve okurlarını, yarattığı karakterler aracılığıyla dünyanın yedi büyük gizemini keşfetmeye çağırıyor. Atlantis parşömeni insan yaşamındaki yanılsama perdesini kaldırırken; Stonehenge’in, Machu Picchu’nun ve sonunda bize kendi kaderimizi özgürce yaşama şansını getirecek olan sembollerle seslerin asıl amaçlarını ortaya koyuyor.

Diana Cooper, uluslararası bir yazar ve radyo program yapımcısıdır. Dünya çapında pek çok seminere ve televizyon programına katılmıştır. Meleklerden ilham alarak, “Dünya Melek Günü”nü organize etmiştir.                                                                                                                                         Fikir atölyesiyle, kitaplarıyla ve ses kayıtlarıyla pek çok insanın spiritüel potansiyellerini keşfetmelerini sağlamaktadır.                                                         Taşların Sessizliği, Diana Cooper’ın spiritüel roman serisinin ilk kitabıdır.

 

 

Kitap Adı       : Taşların Sesizliği 

Türü               : Roman                          

Ebatlar           : 21X13,5                                            

Sayfa              : 336                                          

Fiyatı              : 18  TL       

Yazar Adı       : Diana Cooper

Kağıt               : Kitap Kağıdı

ISBN               : 978-605-5675-44-8

Baskısı Tükendi.

 

 

 

Öğeyi Oyla
(0 oy)
Okunma 3488 defa
Bu kategoriden diğerleri: « İsmail Fikret Ve Nedret »

Merkez Mh. Kocamansur Sk. No:6/4

Şişli-İstanbul

info@mayayayinlari.com