Bin Mumlu Ev (Hasarlı)

45,00 113,00 

Tarihin tozlu sayfalarını gerilim, gizem ve aşkla aydınlatan Bin Mumlu Ev, 1900’lü yılların kurgu dünyasında sürükleyici bir yolculuk vaat ediyor.

Stokta

Tarihin tozlu sayfalarını gerilim, gizem ve aşkla aydınlatan Bin Mumlu Ev, 1900’lü yılların kurgu dünyasında sürükleyici bir yolculuk vaat ediyor.

Zenginliği ve tuhaf karakteri dillere destan olmuş John Marshall Glenarm’ın ani ölümü, ardında gizli bir hazine söylentisi ve tuhaf şartlarla dolu bir vasiyet bırakıyor.

Vasiyete göre torunu Jack’in Glenarm Malikanesi ve etrafındaki toprakları miras alabilmesinin iki koşulu var: Bir yıl boyunca sahibi olmayı umduğu bu evde kalacak, oradan bir an bile uzaklaşmayacak. Aksi takdirde miras, St. Agatha Okulu’ndan Rahibe Theresa’nın yeğeni Marian Devereux’un olacak. Elbette büyükbabanın diğer koşulu ise Jack’in Marian’la evlenmemesi…

Böylece “bilinmeyen yerlerin avaresi” Jack Glenarm, sadece mum ışığıyla aydınlatılan bu evde yaşamak zorunda kalıyor. Fakat bir sene boyunca tıkılıp kalacağı bu evin her köşesinden yükselecek tuhaf ayak seslerinden, etrafına üşüşecek hazine avcılarından ya da tekinsiz sırlardan habersiz…

SKU: 9786057605375-1
Kategoriler:,
Etiket:
Yazar

ISBN

978-605-7605-37-5

Ebat

13,5 × 21 cm

Sayfa Sayısı

280

Çeviren

Elif Nihan Akbaş

Editör

Selin Saraçoğlu Bayraklı

Katkıda Bulunanlar

Gülay Tunç

Orijinal Adı

The House of a Thousand Candles

Yayın Yılı

Ekim 2020

Kullanıcı Yorumları

Henüz hiç yorum yok.

İlk yorum yapan siz olun “Bin Mumlu Ev (Hasarlı)”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir