Evrensel İşleyiş ve Ruhların Hasadı

147,00 

Stokta yok

Tüm yaratımın doğası koşulsuz sevgidir ve sonsuzluğun çocukları olan bizler de tam olarak koşulsuz sevgiden yaratıldık. Bizler hepimiz, evrendeki varoluşu BİR kılan bu tek-özün ışığını yeniden hatırlamak ve paylaşmak için buradayız. Ancak evrensel sevgi yolunda ruhsal uyanış ve arayış sürecine başlarken, çoğumuz bunu başlatacak olan bir şeyin ortaya çıkmasına ihtiyaç duyarız. Bu bazen yaşamlarımızdaki travmatik bir olay olabileceği gibi, bazen de içine dönme vaktinin geldiğini hatırlatan basit bir işaret ya da bilgi olabilir.

Can Arif, iki kitaplık Varoluş Serisi ile hem bu dokunuş için bir katalizör oluşturabilecek hem de spiritüel sürece yeni başlamış ve ilerlemiş olanlarımıza katkı sağlayabilecek bilgi ve anlayışları bizlerle paylaşıyor. Serinin ilk kitabında, evrensel işleyişin temel yapısı ve ruhsal hasada dair en çok merak edilen soruları yanıtlıyor:

• Evrende ne olup bitiyor ve gerçekte bizler burada ne yapıyoruz? Var olan her şey Bir ise, o halde sürüp giden şey yalnızca kozmik bir oyundan mı ibaret? Eğer her şey bir oyunsa, bu oyunun amacı ne?

• Evrensel tekamül doğası ne? Burada hepimiz, her şeyi Bir eden Sevgiye doğru tekamül eden yolcularsak, bu yolculuk nasıl yapılacak? Bizler ruhsal olarak nasıl tekamül ediyoruz?

• Fiziksel ölümden sonra ne var? Gezegensel geçiş dediğimiz evrensel olgu ve ruhsal hasat nedir? Ne zaman hasat olacağız ve hasada nasıl hazırlanacağız? Yeni Dünya nasıl doğmaktadır ve dünyayı nasıl bir gelecek beklemektedir?

• Daha yüksek yoğunluk derecelerinden gelen Gezgin varlıklar kim? Niçin buradalar ve neden bu kadar çok sayıdalar? Gezgin olmanın anlamı nedir ve kimler Gezgin olabilir?

SKU: 9786055675790
Kategoriler:,
Etiketler:,
Yazan

Can Arif

ISBN

978-605-5675-79-0

Ebat

13,5 x 21

Sayfa Sayısı

328

Kapak Türü

Karton Kapak

Editör

Güneş Öztürk

Katkıda Bulunanlar

Özlem Aslan, Mehmet Büyükturna

Yayın Yılı

Kasım 2013

Kullanıcı Yorumları

Henüz hiç yorum yok.

İlk yorum yapan siz olun “Evrensel İşleyiş ve Ruhların Hasadı”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir