Meleklerden İlhamlar

113,00 

Stokta yok

Diana Cooper, insanların ve meleklerin beraberce nasıl dünyayı değiştirme gücüne sahip oldukları konusundaki bilgeliğini bizlerle paylaşıyor.

Meleklerin varlığına ve bize rehberlik etme becerilerine daha yeni yeni açılmaya başlıyoruz. Diana Cooper meleklerin mucizevi yardımları sayesinde yaşamları değişen insanların anlattığı sayısız hikâyeye başvurarak bize onların yaşamımızdaki önemini gösteriyor. Bu inanılmaz hikâyeler, ilahi elçilerin ne kadar büyük bir fark yarattığını ve hepimiz için ilham kaynağı olduklarını gözler önüne seriyor.

Herkesin mümkün olan her an kendisine yardım eden ve onu koruyan bir koruyucu meleği vardır. Yine de bu meleklerin bize sunabileceği şifa ve desteğin ve onlardan nasıl yardım isteyebileceğimizin çok azımız farkındayız. Diana Cooper bizi melek hiyerarşisiyle ve başvurabileceğimiz özel güçlerle tanıştırıyor.

Meleklerden İlhamlar, sizi melek varlıklarınızla iletişim kurmaya teşvik edecek egzersizler ve derslerle, meleğinize yakınlaştırmakla kalmayıp diğer insanların yaşamını değiştirmenize de yardımcı oluyor.

SKU: 9786055675981
Kategoriler:,
Etiketler:, , ,
Yazan

Diana Cooper

ISBN

978-605-5675-98-1

Ebat

13,5 x 21

Sayfa Sayısı

256

Kapak Türü

Karton Kapak

Çeviren

Sevinç Kayır

Editör

Hamiyet Bayram

Katkıda Bulunanlar

Seda Şakar Korkmaz

Orijinal Adı

Angel Inspiration

Yayın Yılı

Kasım 2014

Kullanıcı Yorumları

Henüz hiç yorum yok.

İlk yorum yapan siz olun “Meleklerden İlhamlar”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir