Sevgi Yolunda İlişkiler ve Denge

161,00 

Varoluş Oyunu II

Stokta

Geçmişe baktığımızda, bugün ne kadar çok insanın kendi varoluş gerçekliğine uyandığını görmek mutluluk vericidir. Ancak ayrılık ve çatışma dolu kadim bir insanlık kültüründen gelen acı, korku ve öfke gibi duyguları deneyimlerken, bizler kendimizi ve diğer insanları nasıl koşulsuz biçimde sevebilir ve kalplerimiz içine nasıl girebiliriz?
Can Arif, Varoluş Oyunu Serisi’nin bu ikinci kitabında, gerçeğin yolunda her birimizi usta birer varlık haline getirecek olan bilgi ve anlayışları bizimle paylaşırken, ruhsal yolculuğumuz içinde merkezi bir öneme sahip olan dengeleme süreçleri ve ilişkilerle ilgili en çok merak edilen soruları yanıtlıyor:

• Bizler, kalplerimiz içine yaptığımız yolculukta nasıl daha bilinçli varlıklar haline gelebiliriz? Hangi evrensel anlayış ve prensipler bu yolculukta bize yardım edebilir? Bu süreçte bizi bekleyen tuzaklar nelerdir?

• Sevgiye ve birliğe giden yolda dengenin ve metafizik yapıdaki günlük ilişkilerimizin önemi nedir? Bizler kendimizle ve diğer insanlarla olan ilişkilerimizde nasıl dengeli ve sevgi dolu hale gelebiliriz? Hangi içsel çalışmalar bu konuda bize yardımcı olabilir?

• Enerji merkezleri ve enerji beden nedir? Açık bir kalbe ve koşulsuz sevgiye giden yolda enerji merkezleri neden bu kadar önemlidir? Bizler Yaratan’ın beyaz ışığının özgürce akacağı bu merkezleri nasıl açık ve dengeli hale getirebiliriz?

• Dengeleme ve şifa süreçleri içinde rüyaların ve cinsel enerji aktarımının fonksiyonu nedir? Hastalıkları meydana getiren mekanizma nasıl işler? Şifa ve şifacılık nedir? Kanser hastalığı neden bu kadar yaygın hale gelmiştir ve bu hastalığın affetmekle ilgili şifası nedir?

SKU: 9786055675936
Kategoriler:,
Etiketler:, , ,
Yazan

Can Arif

ISBN

978-605-5675-93-6

Ebat

13,5 x 21

Sayfa Sayısı

376

Kapak Türü

Karton Kapak

Editör

Hamiyet Bayram

Katkıda Bulunanlar

Seda Şakar Korkmaz, Ulaş Kantemir

Yayın Yılı

Haziran 2014

Kullanıcı Yorumları

Henüz hiç yorum yok.

İlk yorum yapan siz olun “Sevgi Yolunda İlişkiler ve Denge”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir