Spiritüel Yasalar

74,00 106,00 

Dünyadaki cennetin anahtarı elinizde

Trafik kurallarını bilmeden araba kullanırsanız yolculuğunuz kafa karıştırıcı ve zor geçer. Trafik kurallarını öğrenip uygulamaya başlarsanız, yolculuğunuz güvenli ve keyifli bir hale gelir. Dünya’da sürdürdüğümüz yaşamın da bazı kuralları vardır. Diana Cooper bu kitapta Dünya’daki yaşamın kuralları olarak görülebilecek 36 spiritüel yasaya ışık tutuyor.

Başkalarına ilham ve cesaret verme yeteneği olan Diana Cooper, Dünya’daki yaşamı yöneten bu yasaları açık ve basit bir şekilde gözler önüne seriyor. Metaforlar ve başka insanların hayatlarından örnek hikâyeler kullanarak, 36 spiritüel yasaya uyarak nasıl refaha, başarıya, minnettarlığa ve inayete ulaşabileceğinizi gösteriyor. Yasaları en yüksek seviyede uygulamaya başladığınızda, Dünya’daki cennetin anahtarı elinizde.

Diana Cooper pek çok kitap yazmış uluslararası bir yazar ve fikir atölyesi yöneticisidir. Radyo yapımcılığı yapmasının yanı sıra dünya çapında pek çok televizyon programına katılmıştır. Meleklerden ilham alarak Dünya Melek Günü’nü düzenlemiştir. Atölyeleri, kitapları ve ses kayıtları yoluyla pek çok insanın spiritüel potansiyelini keşfetmesini sağlamıştır.

SKU: 9786055675752
Kategoriler:,
Etiket:
ISBN

978-605-5675-75-2

Ebat

13,5 × 21 cm

Sayfa sayısı

232

Kapak türü

Karton kapak

Yazar

Çeviren

Sevinç Kayır

Editör

Güneş Öztürk

Katkıda Bulunanlar

Özlem Aslan, Mehmet Büyükturna

Orijinal Adı

A Little Light On the Spiritual Laws

Yayın Yılı

Temmuz 2013

Kullanıcı Yorumları

Henüz hiç yorum yok.

İlk yorum yapan siz olun “Spiritüel Yasalar”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir