Taşların Sessizliği

147,00 

Stokta yok

Diana Cooper’dan insanlık için güçlü mesajlar içeren çarpıcı bir spiritüel roman…

Ölmek üzere olan Tibetli bir rahip; Marcus, Joanna ve Helen’in eline kayıp kıta Atlantis’ten kalma bir parşömen tutuşturur. Üç arkadaş, parşömende yazan talimatları anlamaya ve yerine getirmeye çalışırken kendilerini tehlikenin tam ortasında bulur. Parşömen, Dünya’yı ve insanlığı kötülüklerden koruyacak, onlara güç verecek kapının anahtarıdır. Fakat karanlık güçler bu bilgilerin gün ışığına çıkmasını engellemek için çoktan harekete geçmiştir.

Macera dolu yolculukları Marcus, Joanna ve Helen’i dünyanın bir ucundan diğer ucuna götürecek, heyecan Peru’da, Machu Picchu’da doruk noktasına ulaşacaktır.

Diana Cooper, romanını spiritüel gelişim öğretileriyle ustaca harmanlıyor ve okurlarını, yarattığı karakterler aracılığıyla dünyanın yedi büyük gizemini keşfetmeye çağırıyor. Atlantis parşömeni insan yaşamındaki yanılsama perdesini kaldırırken; Stonehenge’in, Machu Picchu’nun ve sonunda bize kendi kaderimizi özgürce yaşama şansını getirecek olan sembollerle seslerin asıl amaçlarını ortaya koyuyor.

SKU: 9786055675448
Kategoriler:,
Etiketler:, ,
ISBN

978-605-5675-44-8

Ebat

13,5 x 21

Sayfa Sayısı

336

Kapak Türü

Karton Kapak

Çeviren

Aksu Büyükatlı

Editör

Sevinç Kayır

Katkıda Bulunanlar

Özlem Aslan, Mehmet Büyükturna

Yazar

Kullanıcı Yorumları

Henüz hiç yorum yok.

İlk yorum yapan siz olun “Taşların Sessizliği”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir